"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ariston Teknik Servis İstanbul’da Aynı Gün Hizmet Sunuyor!

Özel Ariston Teknik Servis İstanbul firması olarak tüm Ariston ürünleri için farklı hizmetler sunmaya devam ediyoruz ve bu hizmetlerimiz için İstanbul bölgesinde bulunmanız yeterli olacaktır. İstanbul bölgesi halkına hizmet vermek bizim için gurur verici çünkü bizler buranın insanını seviyoruz ve güler yüzlü hizmeti onlar sayesinde kazandık diyebiliriz.

Tüm beyaz eşyalarınızın gerek kurulumu, gerekse de bakım hizmetleri için güler yüzlü ve profesyonel servis ekiplerimize dilediğiniz gün ulaşabilirsiniz. Daha önceki yıllarda hafta içi hizmet veren firmamız artık hafta sonu da sizlere hizmet veriyor. Hafta içi firma olarak çok yoğun oluyoruz ve doğal olarak bu yoğunluğu bir başka güne aktarıyoruz ancak son zamanlarda yaptığımız çalışmalar ile bu yoğunluğu da ertelemeden gün içerisinde halledebiliyoruz.

Ariston Teknik Servis İstanbul
Ariston Teknik Servis İstanbul

Servis hizmetlerinde hiçbir müşteriyi bekletmemek için hafta sonu da harekete geçtik ve insanlar artık diledikleri gün Ariston özel servis firmasından ürün servis hizmeti alabiliyor.

444 7 856’yı tuşladığınız anda karşınıza çıkan çağrı merkezi ekibimiz en iyi şekilde sizleri ağırlıyor ve sizlere gerekli bilgileri sunuyor. Firma olarak müşterilerimizin en iyi şekilde servis hizmeti alabilmesi adına çağrı merkezi ekiplerimiz de gerekli donanıma sahiptir ve teorik olarak sizlere yardımcı olmaktadırlar.

Ariston marka ürünlerin en iyi şekilde değerlendirilmesi ve çöpe gitmemesi için profesyonel ekiplerimizin elinden geçmesi gerekir. Kaliteli servis hizmetini daha ucuza almak için de numaralarımızı tuşlamanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45