"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dilediğiniz Gün ve Saatte Üsküdar Siemens Servis Yanınızda!

Üsküdar’da Siemens marka eşyalarınız için kaliteli hizmet veren, teknik süreci kısa tutarak vakitten tasarruf eden, bunu yaparken de üst düzey bir teknik destek performansı gösteren bir firma mı arıyorsunuz? O halde firmamız Siemens Servis Üsküdar tam da sizin aradığınız firma olarak karşınıza çıkmaktadır.

Yıllardan beri el üstünde tuttuğumuz mutlu müşteri – kaliteli ve hızlı teknik servis anlayışımız ile Üsküdar’da hizmet vererek işimizde en iyi olmayı başardık. Özel servis hizmeti sağlamanın bütün dezavantajlarını avantaja dönüştürerek siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaya devam etmek için gün geçtikçe ekibimizi ve kendimizi daha da geliştirmekteyiz.

Ariston Teknik Servis İstanbul
Siemens Teknik Servis İstanbul

Firma hizmetimiz kapsamında tüm Siemens markalı ürünleriniz yani eşyalarınız için özel servis anlayışı çerçevesinde hızlı hizmet, her zaman ulaşılabilir müşteri destek hattı, kısa süren başarılı servis süreci gibi son derece önemli noktalar yer almaktadır. Siemens marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, küçük ev aletleri, elektronik ürünler gibi oldukça geniş bir ürün gamında hizmet vermekteyiz.

Parça değişimi çok sık gerekmektedir ve parça değişimi konusunda son derece hassas olan firmamız orijinal parçalar kullanmaktadır. Orijinal olmayan parçaların cihazlara zarar verebileceği hatta verdiği zararlar ortadadır. Bunların yanı sıra 7/24 ulaşabileceğiniz canlı destek hattımız, aynı gün içerisinde servis hizmetimiz ve bir yıl garantili teknik servisimiz bulunmaktadır.

Yedi gün yirmi dört saat sizlerin hizmetinde olan çağrı merkezimiz sayesinde ürünlerinizin durumlarından ne zaman isterseniz haberdar olabilir, bilgi edinebilirsiniz. Siemens Servis Üsküdar hizmetimiz kapsamında teknik servis süreçlerimiz kısa tutulmaktadır. Amacımız müşterilerimizin hayatlarının teknik servis nedeniyle olumsuz etkilenmesinin önüne geçmektedir. Aynı gün teknik servis hizmetimiz bu açıdan son derece makuldur. Uzman kadromuz Siemens ürünleriniz için her zaman hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45