"Enter"a basıp içeriğe geçin

Eyüp Ariston Tamir Servis Merkezi

Modern çağın teknolojik standartlarının beraberinde getirdiği yeni ihtiyaç türlerine, özel çözümler üretebilme konusunda büyük bir başarı sergileyen servisimiz, kurumsal kimliğinin tüm avantajlarını, tüketicilerinin lehine olacak bir şekilde hizmet sunumuna dahil edebilmektedir. Ariston Servis markanın tarzının, ilkelerinin ve üstün başarılı hizmet yaklaşımın bir takipçisi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Tüm hizmet yapılanmasını Ariston ileri nesil teknolojisine uygun şekilde dizayn edilen servis altyapımız, tüketici memnuniyeti oluşturmayı hedefleyen bir hizmet yaklaşımıyla, sektörünün standartlarının belirlenmesi etkili bir rol oynuyor.

Ariston beyaz eşya ürünleri ile ilgili her türlü sorun için başvurabileceğiniz Ariston Servis Eyüp tüm hizmet taleplerini çok kısa süreler içerisinde yanıtlayabilme yeteneğine sahiptir. İstanbul geneline sunulan hizmetlerimiz, mobil ekiplerimiz sorunlarınızı en kısa sürede çözmek amacıyla yapılanmıştır. Ariston markasının kendisine özel olarak geliştirdiği ileri teknolojisi ve bu teknolojiyle üretilen tüm beyaz eşya ürünlerinin sistemlerini yakından tanıyan, sürekli yaşanan güncellemeler ile ilgili periyodik eğitimlerden geçmekte olan teknik ekipleri sayesinde, Ariston beyaz eşya ürünleri bakım ve onarım hizmetlerini en hızlı ve en nitelikli şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ariston Teknik Servisi uzun ve başarılı hizmet yıllarına dayanan yaklaşımını, günümüzün son derece hızlı bir şekilde gelişen ve değişen koşullarına adapte etmek konusunda da üstün bir başarı sergilemektedir. Her gün ve her saat olmak üzere, çağrı merkezi numarası 444 76 58 ile hizmet taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45