"Enter"a basıp içeriğe geçin

İstanbul Libelle Tamir Servisi

Temizlik robotları sayesinde hayalinizdeki gibi temizlik yapma şansına sahip olabilirsiniz. Herkesin bildiği gibi piyasada birçok temizlik robotu bulunmaktadır. Farklı markalar arasında tercih yaparken kullanım özelliklerine dikkat etmelisiniz. Bu noktada, Libelle markasının kesinlikle ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Libelle temizlik robotlarının diğer markaların ürünlerine kıyasla birçok avantajı bulunmaktadır. Her şeyden önce, toz torbasız olmalarından dolayı daha rahat kullanılırlar. En dip noktalardaki toz ve kirlere dahi ulaşarak ortamın %100 temiz olmasını sağlarlar. Bunun yanı sıra, manevra kabiliyetleri çok yüksektir.

Libelle temizlik robotlarının diğer modellerde bulunmayan su hazneli sistemi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde tüm toz ve kirler; su haznesinde toplanmaktadır. Ardından, 360 derece hava çıkışları yardımıyla tertemiz ve suda yıkanmış havanın ortama yayılması söz konusu olmaktadır. Kısacası, temizlik yaparak havanın değiştirilmesini mümkün kılan bir sisteme sahiptirler.
Libelle Servis Fatih 7/24 Hizmetinizde!

Libelle marka temizlik robotlarının eşsiz özelliklerine ek olarak her üründe olduğu gibi Libelle ürünlerinde de sorunlar yaşabilirsiniz. Bu noktada, Libelle Servis olarak bizlerle temas kurabilirsiniz. Libelle servis iletişim numarası 444 78 56’dır. Bu numarayı arayarak temizlik robotunun sorununun ne olduğunu bizlere aktarabilirsiniz. Bu sayede, Libelle servis ekibimiz, kısa süre içerisinde sizlerle temasa geçecektir.

Libelle servis; müşteri memnuniyetini çok önemsemektedir. Bir yıl süreli parça ve işçilik garantisinin bulunması; bu durumu gösteren bir gelişme olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45