"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kadıköy Altus Tamir Servis Merkezi

Altus markasının beyaz eşya teknolojisinde tüketicilere sunduğu standartlar, kaliteli ve fonksiyonel bir kullanım imkanı oluşturuyor. Hem ileri nesil teknolojileri hem de son derece şık tasarımları ile yaşamın her alanında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ve buzdolabı gibi ürün grupları ile pratik ve kolay bir şekilde günlük ev işlerinin gerçekleştirilebilmesi sağlanıyor.

Bu nedenle de günümüzde Altus markalı beyaz eşya ürünleri oldukça yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. Altus Servisi merkezimizde ise Altus markasının üstün teknolojisindeki arızalanmalar ve diğer tip sorunlar için profesyonel çözümler üreten servis hizmetleri sunuyoruz.

Altus Servis Kadıköy merkezimizde her bir Altus beyaz eşya ürünü için profesyonel ve kaliteli servis desteği sunarak, ürünlerinizi her zaman ilk günkü performansta çok daha uzun yıllar kullanabilmenize yardımcı oluyoruz. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde her zaman maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, Altus’ un yüksek teknolojisini ve hizmet kalitesini servis hizmetleri ile sizlere sunarak, Altus’un etkin kalitesinden her zaman çok ekonomik şekilde yararlanmaya devam etmenize yardımcı oluyoruz.

Her zaman teknoloji dünyası yeniliklerini yakından takip eden firmamızın, Altus Servisi merkezinde tüm Altus arıza onarım uygulamalarında kullanılan yedek parçalar Altus’ un kendi fabrikasından kendi kalitesiyle çıkan orijinal Altus yedek parçaları kullanıyoruz. Böylelikle aynı veya benzer arızalanmaların kısa süreler içerisinde yeniden baş göstermesinin önüne geçiyoruz. Bunun için arıza onarım hizmetlerinin her birine 1 yıllık garanti de veriyoruz.

WEB: https://www.servisliste.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45