"Enter"a basıp içeriğe geçin

LG Çamaşır Makinesi Su Boşaltmıyor

Çamaşır makineleri, hayatın en aktif şekilde kullanılan ürünleri arasında bulunmaktadırlar. LG çamaşır makinesi tercih eden kullanıcılar, su boşaltmama yaşanması durumunda panik yapmamalıdırlar. Su boşaltmayan makinelere yönelik olarak geliştirilebilecek çözümlerin uygulanması sayesinde, LG çamaşır makinelerinin çalışma düzenlerinin normale döndürülebilmesi mümkündür. Çamaşır makinelerinde suyun boşaltılmamasından kaynaklı olarak, hem çamaşırların yıkanması işlemi gerçekleştirilemez hem de çeşitli arızalar daha da büyüyebilir. LG çamaşır makinesi su boşaltmıyor, bunun kaynağı nedir? şeklinde merak edenler için, çamaşır makinelerinin suyunun boşaltılmamasına etki eden faktörler değişkenlik gösterir.

LG Çamaşır Makinesi Su Boşaltmıyor Ne Yapılmalı?

  • Çamaşır makinesinin suyunun boşaltmaması nedeniyle sıkmaya geçilemez ve çamaşırlar ıslak kalır.
  • LG çamaşır makinesinin pis suyu dışarı atmamasında; görevli pompa motorunun özelliğini yitirmesi, yanması veya bozulması durumu söz konusu olabilir. Makinenin boşaltma pompasının değiştirilmesi sorunun çözümünü sağlar.
    LG Servis çalışmalarıyla çamaşır makinesi zarar görmeden değişim sağlanabilmektedir.
  • Yeni nesil LG çamaşır makineleri, teknoloji odaklı tasarıma sahiptirler. Makinelerin beyin veya kartlarında mevcut olan komutların bozulmasından kaynaklı olarak dışarıya su atılamaması su boşaltılamaması durumuyla karşılaşılabilir. Onarılamaz durumda olan parçaların değiştirilmesi zorunluluğu söz konusudur.
  • Her çamaşır makinesinde ortak görülebilecek problemlerden olan hortum kısımlarındaki tıkanıklık veya gider borusu tıkanıklıkları da, çamaşır makinesinin su boşaltamamasında etkenler arasında yer alır.
  • LG çamaşır makinelerinde su boşaltılmaması sorunu yaşandığı durumlarda LG Servis çözümlerini, hem parça değişimi hem de onarımlar olarak sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45