"Enter"a basıp içeriğe geçin

LG Televizyon Ekranın Gidip Gelmesi

Televizyonlar, en çok kullanılan teknoloji ürünleri sıralamasında listenin başında yer alırlar. LG televizyonların mevcut kullanım oranlarının yüksek seviyede olmasıyla beraber, televizyon ekranında gidip gelme problemi yaşanabilmektedir. LG televizyon ekranın gidip gelmesine neden olan değişkenler nedeniyle, televizyon izleme keyfi yarım kalabilmektedir. LG televizyonlarda yaşanan problemlerin temelini oluşturan detayların çözülmesi sayesinde kesintisiz olarak televizyon keyfi sürdürülebilir.

 • Isınma: LG televizyon ekranın gidip gelmesi sorununu meydana getiren problemlerin başında ısınma gelir. Yoğun olarak çalışan televizyonlarda ısınma sorunu mevcutsa, ekranın gidip geldiği görülebilmektedir.
 • Kablo Bağlantıları: Kablo bağlantı düzeni veya kabloların deforme olması nedeniyle temassızlık söz konusu olabilir. LG televizyon ekranın gidip gelmesi konusunda şikâyetçi olanların sorunu kablo bağlantılarından kaynaklanabilmektedir.
 • Devre Kartı Arızası: Devre kartındaki arızalar nedeniyle LG televizyonların görüntülerinde sabitlik sağlanamaması görülebilmektedir. Ekranın ani olarak gidip gelmesinde en çok karşılaşılan problemlerden birisidir.

LG Televizyon Ekran Gidip Gelmesi Nasıl Çözülebilir?

LG televizyon ekranın gidip gelmesi farklı sebeplerden kaynaklı olarak ortaya çıkabileceğinden dolayı, öncelikli olarak tespitin gerçekleştirilmesi ve ardından soruna göre çözüm üretilmesi gerekmektedir. LG Servis ekibi olarak, LG televizyon ekranlarında gidip gelme sorunlarının tamamının çözülebilmesinde görev yapmaktayız.

Her LG televizyon, altyapı açısından farklı nesil ürünü olarak müşterilere sunuluyor olduğundan dolayı yapılacak olan işlemlerin de televizyon modeline göre değişkenlik göstermesi gerekmektedir. Televizyonların zarar görmeden sorunlarının çözülebilmeleri maddi zararı engeller.

13 Yorum

 1. mehmet erdoğan mehmet erdoğan

  sinyal yok mesajı veriyor hiç bir işlem yapmadan 5, 10, saat sonra tekrar gösteriyor. bazen sıklıkla oluyor bazen ayda bir oluyor

  • Engin Engin

   Anakartı bozulmuş tuner entegresine baktır

 2. Rahmi Rahmi

  Mutfakta sıcak su açılınca yada buzdolabının kapısı açılınca yada elektrik anahtarına basılınca ekran gidip hemen geliyor elektrikçi çağırdık yinede sebebini bulamadık televizyon yeni bi arızası yok yardımcı olursanız seviniriz

 3. erkan erkan

  s.a herkese kolay gelsin lg 100 ekran tv var tvyi açtığımda görüntü 5 saniye sonra gidiyor ama sesi var elektrik kaplosundan olabilirmi yardımcı olabilirmisiniz 03.02.2019 saat 19:30 tv açtım görüntü gitmedi saat 23:00 oldu hala izliyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • Engin Engin

   Arka ışıkları bozulmuş kontrol ettir

 4. ömer ömer

  Evde özellikle mutfakta en ufak elektrikli her ne olursa olsun kullanıldığında görüntü gidip geliyor. Uzun zamandır böyle ve neyden kaynaklandığını çözemedim. Artık iyice rahatsız edici olmaya başladı..

 5. Burak Burak

  Tvmin sesi var görüntü gidip geliyo bana kaça patlar yaptırması acaba

 6. Berkan Kantaş Berkan Kantaş

  Lg TV ekran görüntüsü var fakat gidip geliyor

 7. süleyman süleyman

  selam,
  LG Tv kullanıyorum. normal çalışırken aniden görüntü gidiyor. 1 veya 2 saniye içinde görüntü tekrar geliyor. Sorun ne olabilir yardımcı olabilir misiniz lütfen.
  TV: MODEL: LC 32LD420-ZA
  Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

  • Ugur Ugur

   Aynı sorun benim tvde de var bir çözüm bulursam burdan yazacağım.

 8. İlhan İlhan

  LG
  Life,s good yazısı gidip geliyor nedir acaba sorunu

  • Özkan Özkan

   Benimde böyle bir sorunum var cevap verirseniz teşekkür ederim

 9. Rabiye Rabiye

  LG televizyonum ekranı saniyelik olarak gidip geliyor. Kabloları kontrol ettim. Şu an başka ne yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45