"Enter"a basıp içeriğe geçin

LG Televizyon Görüntü Gitti

LG, geliştirdiği televizyon teknolojileriyle pek çok kullanıcının gözdesi konumundadır. Televizyonlarda; LCD, LED ve 4K seçeneklerini getiren LG markası, Türkiye genelinde oldukça yüksek düzeyde tercih oranına sahiptir. LG televizyonlarla alakalı olarak görüntünün gitmesi sorunu ortaya çıkabilmektedir. Kabloların doğru takıldığından emin olunduğunda, televizyon modeli fark etmeksizin görüntüde kayıp yaşanması belirli bir sorun oluştuğunun sinyalini verir.

  • Görüntünün gitmesiyle ekran tamamen karanlık hal alarak, hiçbir şekilde görüntü alabilmeye izin vermez.
  • LG televizyon görüntü gitmesi, sesin gelmesini sürdürebileceği gibi ayrıca hiç ses olmamasına da neden olabilir.
  • Elektrik voltaj dalgalanmaları, darbeler veya anakart yanmasına bağlı olarak görüntü kaybının yaşanabilmesi söz konusudur.

LG markasına sahip olan tüm televizyonlar için, uzman ellerde problemin tespitinin gerçekleştirilmesi doğru işlem yapılabilmesi olanağını sağlar.

LG Televizyon Görüntü Gitti Ne Yapmalıyım?

LG televizyon görüntü gitti problemi yaşayanlar, televizyonları kullanamama durumuyla karşı karşıya kalırlar. Televizyonun görüntüsünün onarımı için LG Servis hizmetini her zaman sunan marka değerine sahibiz. LG televizyonların yeni modelleri başta olmak üzere, her modelinin incelemesinin eğitimli kişiler tarafından yapılması gerekir.

LG televizyonlarda görüntü kaybı yaşanmasına bağlı olarak amatörce müdahaleler nedeniyle televizyonun tamamen bozulmasına kadar varan masraflı sonuçlar oluşabilmektedir. LG televizyon görüntü gitti sorunu için hem onarım hem de parça değişim işlemlerinde kusursuz hizmet veren LG Servis konumunda bulunmamızla, başarılı çözümler üretebilmekteyiz.

Tek Yorum

  1. Metin inanlar Metin inanlar

    Büyük ihtimalle anakart veya besleme arızası. Anakart değişimi ne kadara malolur. Lg 49 uf 6807 vebos tv.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45