"Enter"a basıp içeriğe geçin

Maltepe Electrolux Tamir Servisi

Dünyanın en önemli beyaz eşya üreticilerinden biri olan Electrolux, yüz yıldır yaşam kalitesinin arttırılmasına yönelik olarak teknoloji geliştiriyor. Markanın tasarım mühendisliği ve teknoloji ile ilgili araştırma ve geliştirme çalışmaları, birçok önemli keşfin yapılmasıyla sonuçlanmış. Günümüzün yaşam standartlarının oluşmasında önemli katkısı bulunan markanın, tamamen kendisine özel bir teknolojisi bulunuyor. Electrolux Servis hizmetleri, markanın sarsılmaz ilkeleriyle ürettiği tüm dayanıklı tüketim malzemeleri için, satış sonrası hizmetler kapsamında organize ediliyor. Kullanıcıların memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanmasının yanında, markanın kendisine özel teknolojisi ve tasarım özellikleri özel bir teknik servis hizmeti sağlanmasını da zorunlu kılıyor.

Electrolux Yaşam Standardının Garantisi
Electrolux Servis hizmetleri, markanın tüm ürünlerinin ihtiyaç duyduğu bakım, onarım ve teknik servis hizmetlerini aynı çatı altında yanıtlayabilmek amacıyla yapılandırılmıştır. Markanın tüm ürünleriyle ilgili olarak ihtiyaç duyulan özel teknik bilgi hakkında birikime sahip uzmanlarımız aracılığıyla en nitelikli ve hızlı teknik servisi oluşturuyoruz.

Markanın tüm beyaz eşya ürünleri sunduğumuz servis hizmetlerimiz ve parça değişimlerimiz, 1 yıl boyunca garantiye sahip şekilde sunuluyor. Electrolux Servis Maltepe ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla hazırladığımız organizasyonumuz, her gün ve her saat olmak üzere kullanıcı memnuniyeti oluşturmaya odaklanmıştır. Çağımızın dinamik yapısının oluşturduğu özel hizmet yaklaşımı konusunda özel bir gayrete sahip olan kuruluşumuz, tüm yapılanmasını da buna göre özel bir şekilde gerçekleştirmiştir. Tüm beyaz eşya ürünleri için sunulan yerinde bakım, arıza tespiti ve onarım hizmetlerimize her gün ulaşabilirsiniz.

WEB: Electservis.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45